dobre.promo
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Szukaj
Produkty
Praca

Handlowiec / Product Manager

Opis stanowiska :

  1. Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie klientów biznesowych oraz ich bieżącą obsługa.
  2. Dopasowywanie proponowanych rozwiązań do aktualnej sytuacji rynkowej.
  3. Poszukiwanie nowych produktów do oferty hurtowej i detalicznej.
  4. Tworzenie ofert dla klientów.
  5. Utrzymywanie pozytywnych relacji biznesowych z klientami.
  6. Negocjowanie warunków sprzedaży jak i zakupu.
  7. Wsparcie sprzedaży detalicznej.

Jak będzie wyglądać Twój dzień w pracy?

  • Będziesz poszukiwał nowych klientów B2B.
  • Następnie oferował produkty, które mamy w naszej ofercie.
  • Utrzymywał dobre relacje z pozyskanymi klientami.
  • Będziesz analizował przesłane oferty pod kątem potencjału sprzedażowego.
  • Przy udanej sprzedaży będziesz koordynował wysyłkę do klienta (liczenie, pakowanie oraz organizacja wysyłki).
  • Pomoc w sprzedaży detalicznej (monitorowanie staniu oraz koordynowanie dropshiping'u).

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Duszę handlowca - praca będzie głównie opierać się na sprzedaży więc musisz lubić handel.
  • Nie wymagamy doświadczenia choć jeśli masz już doświadczenie to na pewno z niego skorzystamy.
  • Umiejętność negocjacji.
  • Nie będziesz obawiał się pracy przy pakowaniu i organizacji magazynu.
  • Sprawna obsługa MS Office.

Co oferujemy? :)

  1. Umowę o pracę / B2B.
  2. Wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności
  3. Wsparcie i pomoc przy wdrożeniu na stanowisko.
  4. Brak planów sprzedażowych - wychodzimy z założenia, że sprzedaż sama z siebie motywuje do rozwoju.
  5. Wolisz utrzymywać relacje przez Internet? Nie ma problemu nie wymagamy od Ciebie wiszenia na "słuchawce".
  6. Możliwość rozwoju w sektorze detalicznym.
  7. Możliwy wynikowy czas pracy po okresie próbnym.
  8. Możliwa praca w trybie hybrydowym - zdalnie i w biurze.
  9. Imprezy i wyjścia integracyjne.
  10. Luźna atmosferę z koleżeńskim nastawieniem - nie jesteśmy korporacja traktującą ludzi jako pozycje w Excelu :)
  11. Kawa bez limitu.

Zainteresowanych prosimy o wysyłanie CV na adres mailowy aplikuj@dobre.promo w tytule wpisując "Handlowiec / Product Manager". Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do FOURTIRES sp. z o.o z siedzibą w: ul. Juliusza Lea 202A, 30-133 Kraków (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: warsztat@dobre.promo

Holder do góry
Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl